У "ЛНР" підтверджують прильоти в Сорокине на Луганщині. Про жертви серед окупантів мовчать

Російські окупанти підтверджують кілька прильотів в окуповане Сорокине (до перейменування Краснодон) Луганської області сьогодні, 25 вересня. Про це йдеться в Телеграм-каналі та на сайті окупаційної влади.

"Протягом години в Краснодоні було чути кілька вибухів. У прилеглих навчальних закладах припинено заняття, діти розміщені в бомбосховищах. Перекрито рух транспорту на місто Молодогвардійськ: транспортне сполучення призупинено від селища 7/10 до міста Молодогвардійська", - повідомили окупанти.

Про рух громадського транспорту до Молодогвардійська за іншим маршрутом окупаційна влада обіцяє повідомити додатково.

Раніше повідомлялося, що в Сорокиному на Луганщині знищено великий військовий склад рашистів: безліч загиблих, поранених масово везуть до Луганська.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті