У "ЛНР" підтверджують прильоти в Сорокине на Луганщині. Про жертви серед окупантів мовчать

Російські окупанти підтверджують кілька прильотів в окуповане Сорокине (до перейменування Краснодон) Луганської області сьогодні, 25 вересня. Про це йдеться в Телеграм-каналі та на сайті окупаційної влади.

"Протягом години в Краснодоні було чути кілька вибухів. У прилеглих навчальних закладах припинено заняття, діти розміщені в бомбосховищах. Перекрито рух транспорту на місто Молодогвардійськ: транспортне сполучення призупинено від селища 7/10 до міста Молодогвардійська", - повідомили окупанти.

Про рух громадського транспорту до Молодогвардійська за іншим маршрутом окупаційна влада обіцяє повідомити додатково.

Раніше повідомлялося, що в Сорокиному на Луганщині знищено великий військовий склад рашистів: безліч загиблих, поранених масово везуть до Луганська.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті