Бойова група К-2 54 ОМБр показала нічне знищення російського блокпосту поблизу Лисичанського НПЗ

Відео нічне знищення російського блокпосту поблизу Лисичанського НПЗ розмістив Телеграм-канал бойової групи К-2 54 ОМБр 30 вересня.

"Цього разу на приціл нічному екіпажу важких ударних дронів натрапив блокпост окупантів на одній із асфальтованих доріг. Ранкова аеророзвідка виявила місця потенційного скупчення та найкращі для нанесення ураження місця, що дозволило вночі успішно та якісно виконати свою роботу", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що блокпост було знищено на ділянці Соледар-Сіверськ. Телеграм-канал "Трикутник" уточнює, що це поблизу Лисичанського НПЗ.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що спостережний пункт росіян знищено дроном-камікадзе біля Курдюмівки на Донеччині.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті