Блінкен: 90% військової допомоги, яку ми надали Україні, насправді витратили у США

Майже всі кошти, виділені Україні у якості військової допомоги від США, були витрачені на виробництвах у Сполучених штатах що позитивно відобразилось на економіці. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Пару слів, більшою мірою для американської аудиторії. Якщо ви подивитеся на капіталовкладення, які ми зробили для оборони України, то стане зрозуміло, що 90% військової допомоги, яку ми надали, насправді витратили тут, у США, з нашими виробниками, і це призвело до створення більшої кількості американських робочих місць, до зростання нашої економіки. Тож це вигідно і нам, і їм. Нам треба це продовжувати", - зазначив Блінкен.

Як повідомлялось раніше, Байден готовий піти "на значні поступки" республіканцям, щоб розблокувати допомогу Україні.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті