Байден готовий піти "на значні поступки" республіканцям, щоб розблокувати допомогу Україні - Reuters

Адміністрація Байдена розглядає можливість піти на поступки і підтримати пункт про безпеку кордонів США в законопроекті про додаткове фінансування, щоб надати нову допомогу Україні та Ізраїлю. Про це пише Reuters з посиланням на джерела.

Білий дім і Конгрес США поспішають укласти угоду, яка передбачала б надання військової допомоги двом країнам-союзникам, водночас перешкоджаючи нелегальній імміграції через кордон США та Мексики, залишившись лише тиждень до від’їзду законодавців на різдвяні канікули.

Зазначається, що республіканці відмовилися схвалити збільшення фінансування України без додаткових заходів щодо скорочення рекордної кількості мігрантів, які намагаються нелегально перетнути кордон США, що призвело до складних переговорів, які поєднували багато в чому непов’язані питання.

Президент Джо Байден заявив у середу, що він готовий піти на значні поступки щодо безпеки кордону, оскільки республіканці в Сенаті відхилили пакет допомоги Демократичної партії з фінансуванням кордонів у розмірі 20 мільярдів доларів.

Джерело повідомило журналістам Reuters, що Білий дім підтримує підвищення стандартів для надання притулку та інші компромісні пункти.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден назвав "політичним шантажем" відмову республіканської партії в голосуванні допомоги Україні.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті