"Ставки занадто високі". Байден прокоментував блокування голосування в Сенаті щодо допомоги Україні

Президент США Джо Байден назвав "політичним шантажем" відмову республіканської партії в голосуванні допомоги Україні. Про це повідомляє  "Інтерфакс-Україна".

"Республіканці в Конгресі погрожують припинити підтримку України, якщо вони не зможуть прорватися через свою крайню партійну прикордонну політику. Це політичний шантаж у чистому вигляді", - заявив Байден. 

За його словами, "ставки занадто високі, а наслідки занадто значні для політичного балансування на межі війни".

Як повідомлялося, законопроєкт про виділення великого пакета фінансової допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню не пройшов процедурного голосування в Сенаті США.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті