Бійці 47-ї бригади ЗСУ спростували заяву росіян про їхній прорив на Авдіївський коксохім

Бійці 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ спростували прорив російських військ на територію Авдіївського коксохімзаводу, про що раніше заявляли російські пропагандистські ЗМІ. Про це бригада повідомила 2 грудня у Телеграмі.

"Ворог дуже активно, але безуспішно намагається потрапити на територію Авдіївського коксохіму. Завод контролюють Збройні Сили України", - підкреслили воїни.

У бригаді наголосили, що окупанти не перестають щоденно штурмувати Авдіївку. Ставку роблять на піхоту, місцями застосовують бронетехніку, проте зазнають втрат у великих масштабах.

Як повідомлялося, в Авдіївці залишаються ще 1336 мирних жителів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті