В Авдіївці залишаються ще 1336 осіб - Барабаш

Станом на 26 листопада 1336 людей залишаються в Авдіївці, яка зазнає російських атак. Про це сказав голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону.

«Триває евакуація. Трошки зменшилася кількість людей, які мають бажання виїжджати. Сьогодні вдалося вивезти чотири людини. Станом на зараз 1336 людей залишається в місті. На завтра ніби трохи більше евакуації планується. Будемо дивитися по безпековій складовій, бо ворог ще більше застосовує fpv-дрони, незважаючи на погодні умови», – розповів він.

Станом на 9 листопада в Авдіївці залишалося 1542 людини.

 Як повідомлялося, російські війська за минулу добу завдали 10 ударів по шести населених пунктах Донецької області, в тому числі по Авдіівці.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті