Бійці 47-ї бригади ЗСУ спростували заяву росіян про їхній прорив на Авдіївський коксохім

Бійці 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ спростували прорив російських військ на територію Авдіївського коксохімзаводу, про що раніше заявляли російські пропагандистські ЗМІ. Про це бригада повідомила 2 грудня у Телеграмі.

"Ворог дуже активно, але безуспішно намагається потрапити на територію Авдіївського коксохіму. Завод контролюють Збройні Сили України", - підкреслили воїни.

У бригаді наголосили, що окупанти не перестають щоденно штурмувати Авдіївку. Ставку роблять на піхоту, місцями застосовують бронетехніку, проте зазнають втрат у великих масштабах.

Як повідомлялося, в Авдіївці залишаються ще 1336 мирних жителів.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті