Безпілотники в Москві впали біля "цілком секретних об'єктів" - ЗМІ

Безпілотники в Москві вночі 24 липня впали біля "цілком секретних об'єктів". Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на західних експертів, які публікують перші оцінки атаки дронів на Москву.

На думку фахівців, один із безпілотників упав біля комплексу міністерства оборони РФ і, можливо, трохи пошкодив одну з його будівель.

Старший науковий співробітник Інституту досліджень зовнішньої політики, що базується у США, Роб Лі пише у своєму твіттері, що адреса Комсомольський проспект, 17, де, за даними російської влади, було виявлено уламки дрона, розташована "менш ніж за 200 метрів від НЦУО (Національного центру управління обороною МО РФ).

Водночас відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв зазначає, що адреса на Комсомольському проспекті розташована "прямо навпроти центрального офісу кібервійськ ГРУ, де серед інших підрозділів перебуває [хакерська група] FancyBear".

За словами Грозєва, там "також розташований Військовий університет Міноборони і кілька цілком секретних об'єктів ГРУ, включно з керівництвом їхньої програми нелегалів [тобто відправки за кордон агентів, яких намагаються видати за місцевих жителів]".

"Якщо Україна потрапила в цей комплекс будівель, символічний збиток для Міноборони і ГРУ буде дуже істотним", - вважає Грозєв.

За його словами, судячи з фотографій, комплексу ГРУ/Міноборони завдано щонайменше мінімальної шкоди, оскільки в ньому, схоже, вибито скло.

Як повідомлялося, по центру Москви вдарили два безпілотники. Міноборони РФ заявило, що "присікло  терористичну атаку київського режиму".

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті