Бернс говорив із Наришкіним на початку заколоту Пригожина в росії - ЗМІ

Глава ЦРУ Вільям Бернс зателефонував голові служби зовнішньої розвідки країни-терориста Сєргєю Наришкіну, коли Євгеній Пригожин почав заколот у росі. Про це пише The Wall Street Journal, - повідомляє 24.tv.ua.

Видання зазначаэ, що основною метою було запевнити Кремль, що США жодним чином до тих подій не причетні і це є виключно внутрішньою справою Росії, - на умовах анонімності повідомили американські чиновники, які знайомі з цим питанням.

Американські ЗМІ називають директора ЦРУ Вільяма Бернса частиною стратегії Білого дому, адже саме через нього Вашингтон передає потрібні сигнали Росії. Цього разу США через Бернса запевнили Росію в особі голови служби зовнішньої розвідки країни-терориста у тому, що Вашингтон ніяк не причетний до заколоту.

Чиновники, з якими спілкувалося видання, відзначили, що США прагнуть уникнути надання Кремлю будь-якої інформації, щоб звинуватити зовнішніх ворогів у заколоті Пригожина та його наслідках.

За словами одного з чиновників, Бернс дав Наришкіну чітко розуміти, що заколот вагнерівців – виключно внутрішня справа Росії.

Білий дім відмовився коментувати цю інформації відзначивши небажання розкривати особливості окремих дипломатичних переговорів.

Як повідомлялося, в армії РФ тривають перевірки щодо підтримки Пригожина і ПВК "Вагнер". 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті