У російській армії тривають перевірки щодо підтримки Пригожина і ПВК "Вагнер"

В армії РФ тривають перевірки щодо підтримки Пригожина і ПВК "Вагнер". Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 1 липня.

"200 ОМСБр – перевіряють телефони, карають за підписку на Телеграм-канали, пов'язані з ПВК "Вагнер", – ідеться в повідомленні.

Також уточнюється, що в 57 ОМСБр проводять "патріотичні" бесіди, на них заступники полковника вихваляють Шойгу і путіна і критикують діяльність ПВК "Вагнер".

Раніше повідомлялося, що в росії сайти і "воєнкори" Пригожина залишилися без роботи, а "фабрика тролів" воює проти нього.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті