У російській армії тривають перевірки щодо підтримки Пригожина і ПВК "Вагнер"

В армії РФ тривають перевірки щодо підтримки Пригожина і ПВК "Вагнер". Про це повідомив військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 1 липня.

"200 ОМСБр – перевіряють телефони, карають за підписку на Телеграм-канали, пов'язані з ПВК "Вагнер", – ідеться в повідомленні.

Також уточнюється, що в 57 ОМСБр проводять "патріотичні" бесіди, на них заступники полковника вихваляють Шойгу і путіна і критикують діяльність ПВК "Вагнер".

Раніше повідомлялося, що в росії сайти і "воєнкори" Пригожина залишилися без роботи, а "фабрика тролів" воює проти нього.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті