Байден стурбований перспективами допомоги Україні після виборів у США

Президент США Джо Байден заявив, що він стурбований тим, що зобов’язання США щодо підтримки України можуть похитнутися, якщо республіканці знову візьмуть контроль над Палатою представників. Про це пише CNN.

"Так, я хвилююся через це, тому що вони сказали, що скоротять", — сказав Байден журналістам під час відвідування бутербродної в Мун Тауншип, штат Пенсільванія, у четвер. Він був у турне з кандидатом у Сенат Джоном Феттерманом.

Як повідомлялося раніше, лідер республіканців у Палаті представників Кевін Маккарті заявив, що якщо Республіканська партія виграє палату, вони можуть не бути такими готовими щодо допомоги країні, яка переживає бойові дії.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті