Азербайджан відкликає національну збірну з важкої атлетики з чемпіонату Європи в Єревані через провокацію з прапором

У Баку ухвалили рішення про повернення членів національної збірної з важкої атлетики з чемпіонату Європи в Єревані у відповідь на провокацію зі спаленням азербайджанського прапора на церемонії відкриття першості. Про це йдеться у спільній заяві Міністерства молоді та спорту та Національного Олімпійського комітету Азербайджану, - повідомляє турецьке агентство "Анадолу".

У заяві наголошується, що 14 квітня на церемонії відкриття чемпіонату Європи з важкої атлетики у вірменській столиці прапор Азербайджану було демонстративно спалено офіційно акредитованою особою.

«Варварський акт здійснено на церемонії, на якій був присутній прем'єр-міністр Вірменії та супроводжувався оплесками представників вірменської громадськості. Позиціонування виконавця провокації як героя є яскравим прикладом етнічної ворожості та ксенофобії, азербайджанофобії. Подібні дії повністю суперечать цілям та принципам спорту, які пропагують мир та взаєморозуміння між народами. Політизація спорту категорично неприпустима», - йдеться у заяві.

У зв'язку з цим азербайджанська сторона ухвалила рішення про повернення з Єревану азербайджанських спортсменів.

Азербайджан також закликає Європейську федерацію важкої атлетики запровадити санкції проти Вірменії, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, троє військових Азербайджану та четверо військових Вірменії загинули внаслідок перестрілки на кордоні.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті