Азербайджан поставив ультиматум вірменським військовим у Карабасі - вимагає підняти білий прапор

Вірменські збройні формування в Карабасі мають підняти білий прапор, здати всю зброю, а незаконний режим має саморозпуститися. В іншому випадку антитерористичні заходи будуть продовжені до кінця. Про це заявила Адміністрація президента Азербайджану, - повідомляє турецьке агентство "Анадолу".

Одночасно Адміністрація президента Азербайджану заявила про готовність Баку провести зустріч із вірменським населенням Карабаху.

"У зв'язку із закликом незаконного режиму, створеного і все ще підтримуваного Вірменією на території Азербайджану, до "початку переговорів", Адміністрація президента Азербайджанської Республіки повідомляє, що кілька разів запрошувала представників вірменського населення, яке проживає в Карабаському регіоні нашої країни, до діалогу з метою обговорення питань реінтеграції. Але вони щоразу від цього відмовлялися", - ідеться в заяві.

В Адміністрації заявили про готовність до зустрічі в місті Євлах із представниками вірменського населення, яке проживає в Карабаському регіоні.

"Однак для припинення антитерористичних заходів незаконні вірменські збройні формування повинні підняти білий прапор, здати всю зброю, а незаконний режим повинен саморозпуститися. В іншому випадку антитерористичні заходи будуть продовжені до кінця", - йдеться в заяві Адміністрації президента Азербайджану.

Як повідомлялося, Азербайджан почав активні бойові дії в Нагірному Карабасі.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті