Атака дронів по РФ: один з ударів припав на будівлю Кантемирівської дивізії в Підмосков'ї

Під час масової нічної атаки дронів по російських містах у ніч на 26 листопада один із БПЛА завдав удару по будівлі Кантемирівської дивізії в Підмосков'ї. Про це пише Телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на свої джерела.

"Як повідомив ісіочник, о 3.15 на територію Кантемирівської дивізії, в розташування 275-го самохідно-артилерійського полку, в 5 поверхову цегляну будівлю казарми влетів і вибухнув БПЛА. Потім почалася пожежа", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, за інформацією ЗМІ Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України підтвердило свою причетність до наймасовішої атаки дронів по різних областях росії у ніч проти 26 листопада.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті