Арахамія заявив про можливу швидку масову втечу депутатів із ВР

Голова парламентської фракції "Слуги Народу" Давид Арахамія стверджує, що багато нардепів хотіли б скласти повноваження, однак їх не відпускають.  Про це він заявив в ефірі телемарафону.

"Для мене це дійсно удар, як для людини, яка відповідає за збір голосів і проведення законопроєктів", - заявив Арахамія.

Він повідомив, що є депутати, які хочуть залишити парламент, але не назвав точну їхню кількість.

"Насправді кількість людей, які хочуть піти з парламенту, набагато більша, але ми не відпускаємо вже людей – кажемо, що не будемо за це голосувати, тому що люди мають досидіти до кінця й ухвалювати необхідні для держави закони", - зазначив політик.

Нагадаємо, народний депутат Дмитро Шпенов подав заяву про складання депутатських повноважень, після чого у ВР залишився 401 депутат. 

Раніше вирішив скласти мандат нардеп Єфімов, бо хоче зосередитися на роботі у громаді Краматорська. 

Як повідомлялося, заяву про дострокове припинення повноважень написав народний депутат із фракції "Батьківщина" Данілов. 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті