Алчевськ "відхаймерсили": повідомляється про шість влучань у гуртожитки, де дислокувались окупанти, та трьох загиблих (ФОТО)

В Алчевську були прильоти по гуртожитках, де дислокувались окупанти, вранці 5 грудня. Про це з посиланням на сепаратистські джерла повідомив Телеграм-канал "Східний".

"Алчевськ знову "відхаймерсили", – сказано в повідомленні. – В цьому районі кілька гуртожитків і колишня військова частина, які постійно використовуються як місце дислокації русні".

Повідомляється також про трьох загиблих, 15 поранених і про те, що розбирання завалів триває. 

Раніше повідомлялось, що в окупованому Алчевську вибухами практично зруйновано готель "Металург". Туди напередодні заїхали рашисти.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті