Актор, який зіграв Люка Скайуокера у "Зоряних війнах", став амбасадором United24

Американський актор Марк Гемілл став амбасадором платформи United24, яка збирає кошти на підтримку України. Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

"Американський актор Марк Гемілл, відомий за роллю культового героя Люка Скайвокера, став амбасадором платформи зі збору коштів United24. Він підтримуватиме проект "Армія дронів", - розповіли в Офісі Президента.

Проект «Армія дронів» – це комплексна програма фандрейзингової платформи United24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю безпілотників, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання операторів. Завдяки внескам донорів на «Армію дронів» Збройні Сили України вже отримали 986 безпілотників. Загальна сума закупівель – 1 905 508 866 гривень.

Як повідомлялося раніше, амбасадором платформи United24 стала американська співачка Барбра Стрейзенд

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті