Актор Василь Кухарський помер після важкого поранення на фронті

Помер 42-річний український актор Василь Кухарський, який кілька місяців тому отримав важке поранення на фронті і відтоді лікувався. Про це 7 грудня повідомив Київський академічний драматичний театр на Подолі, у якому працював Кухарський.

"Не стало Василя Кухарського. Він так і не зміг повернутися до життя...", - йдеться у повідомленні.

"Сьогодні пішов на Небеса мій прекрасний чоловік, справжній воїн, мужній козак, талановитий актор, такий тато, про якого можна просто мріяти - Василь Кухарський", - також пише його дружина Наталка Гордій-Кухарська.

Відомо, що актор із перших днів повномасштабної війни став до лав ЗСУ. У вересні режисер Олесь Санін повідомив, що Кухарського тяжко поранили в бою і він перебуває в київській лікарні.

Нагадаємо, шо захисник України Василь Кухарський зіграв роль головного героя у фільмі "Максим Оса: золото Песиголовця". Це перша в історії українського кінематографу екранізація коміксу.

 

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті