Афганістан готовий купити російську нафту в обмін на родзинки та лікарські трави

В Афганістані запропонували росії продавати їм нафтопродукти за родзинки та трави. Про це заявив голова мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі, пишуть росЗМІ 19 серпня.

"Бартерна схема краща для торгівлі з москвою, але можливі й фінансові транзакції", – заявив Азізі.

Він підкреслив, що в обмін на постачання з росії Кабул міг би запропонувати москві корисні копалини, родзинки та лікарські трави.

Уточнюється, що Афганістан планує до кінця року домовитися з росією про постачання близько 1 млн т бензину та такої ж кількості дизеля. За словами Азізі, Кабулу зараз потрібно понад 4 млн т нафти.

Як наголошується в повідомленні, міністр представляє уряд, сформований забороненою в росії терористичною організацією "Талібан", яка прийшла до влади в Афганістані у серпні минулого року. За даними Федеральної митної служби, москва не припинила торгівлю з Кабулом після захоплення влади бойовиками.

"Делегація Мінпромторгу Афганістану прибула до росії минулого тижня", – сказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що МЗС росії акредитувало дипломата терористичного та забороненого в РФ Талібану

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті