"Адміністрації" на окупованих територіях відчувають "кадровий голод"

Загарбники досі не можуть укомплектувати свої фейкові "адміністрації" на тимчасово захоплених територіях. Про це повідомляє Центр національного спротиву у Телеграм 29 вересня.

"Окупанти обіцяють українцям, що лишились в окупації, соцпакет та підвищену зарплату й знижують вимоги до кандидатів на посади. Проте, попри всі "перспективи", місцеве населення не йде на співпрацю з ворогом та продовжує чинити спротив", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центру, у Москві хочуть, щоб штат окупаційних адміністрацій на ТОТ України складався переважно з місцевого населення.

Однак, "це неможливо, оскільки в деяких окупаційних адміністраціях, навіть з завезеними громадянами рф, недоукомплектованість складає 60%", - додали у Центрі.

Нагадаємо, що штат "адміністрації глави ДНР" роздують майже вдвічі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті