"Адміністрація" напівзруйнованого Рубіжного, на яке окупанти періодично "роняють" бомби, рекомендує жителям харчуватися тунцем та індичкою

Окупаційна "адміністрація" Рубіжного на Луганщині, в якому відсутня робота і нормальне постачання продуктами, але на яке водночас окупанти періодично "роняють" бомби, рекомендує жителям харчуватися тунцем, індичкою і свіжими фруктами. З відповідних "рекомендацій" розпочав інформування жителів Телеграм-канал окупаційної "адміністрації" 15 квітня.

"На сніданок та обід вживайте білкову їжу. Наприклад, знежирений сир, індичку, консервований тунець, яєчний білок або каші", - сказано в повідомленні.

Звертаючись до жителів напівзруйнованого (а в деяких мікрорайонах - повністю зруйнованого) міста, окупанти стверджують, що "дотримання принципів здорового харчування під силу кожному", і що "найкраще для здорового травлення харчуватися 5 разів на день разом із перекусами, роблячи невеликі перерви між прийомами їжі". Також вони радять "щодня намагатися з'їдати хоча б по одному свіжому фрукту та овочу".

Одну з рекомендацій окупантів виконати цілком посильно - "обмежити споживання цукру в раціоні", адже завдяки "перевагам" окупації споживання цукру в раціоні мешканців міста і так обмежене.

"Без цукру ваші рецептори почнуть відчувати смак продуктів більш насиченим і яскравим, а організм почуватиметься краще вже за тиждень", - ідеться також в інформації.

Тим часом 12 квітня з окупованого Рубіжного повідомляли про обстріл і загиблих, пізніше "адміністрація" міста повідомила про одного загиблого і шістьох поранених.

Окупанти вже щонайменше двічі з січня "кидали" на місто з літаків свої бомби

Щодо способу життя та соціального захисту мешканців міста, яким рекомендують збалансовано харчуватися, - у багатогодинній черзі до паспортного столу в окупованому Рубіжному померла жінка.

Навіть військові окупаційної армії перебувають у шоці, знімаючи та коментуючи власні злочини в Рубіжному: "Дивись, яка вулиця... Вся... Апокаліпсис. Ой бляха..."

Крім того, через відсутність грошей на зарплату окупанти намагаються заохочувати комунальників у Рубіжному "гарячими обідами".

Також у Рубіжному росте кладовище, де лежать сотні невпізнаних загиблих.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті