З окупованого Рубіжного повідомляють про обстріл: мінімум 6 загиблих

В окупованому Рубіжному обстріляно район так званої спецкомендатури, з міста повідомляють про мінімум шістьох загиблих 12 квітня. Про це з посиланням на місцеві пабліки та власні джерела пише Телеграм-канал "Трикутник"

"Рубіжне. Прилетіли "касети" в податкову та пенсійний, є жертви та поранені. Дуже схоже на провокацію з боку русопітеків. Попередньо, відомо про шістьох загиблих", - йдеться в повідомленні.

Сепаратисьські пабліки також пишуть про "роботу ППО" й "осколки". 

В одному з чатів повідомляють, що мешканців обстріляного району не пускають додому через ризик підірватись на міні. 

"Всі ми знаємо про "внештатные сходы авиабомб", яких в Рубіжному було щонайменше два. Здається, що "мальчікі в трусіках" знову начудили, але в цей раз не обійшлося без жертв", - пише також "Трикутник".

"На Линьові (приватний сектор поруч із районом, про який іде мова. - "ОстроВ") також прилетіло, згорів будинок", - повідомили пізніше.

На "офіційних" окупаційних ресурсах коментарі щодо даної ситуації поки що відсутні.

Раніше повідомлялось, що після "сходження" авіабомби окупантів у Рубіжному евакуйованих мешканців тримають разом.

Раніше також повідомлялось, що росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного авіабомбу "ФАБ-250" 8 січня 2024 року.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті