Росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного авіабомбу "ФАБ-250"

Російські окупанти скинули на Рубіжне авіаційну бомбу "ФАБ-250" 8 січня. Про це повідомив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник у своєму Телеграм-каналі. 

"Під час виконання бойових завдань літаком повітряно-космічних сил Російської Федерації над містом Рубіжне сталося позаштатне сходження авіаційного боєприпасу "ФАБ-250", - написав Пасічник.

За його словами, ніхто не постраждав, жителів найближчих будинків евакуювали. 

"Усім запропонували розміститися в пункті тимчасового розміщення. Там зараз перебуває п'ятеро осіб, включно з двома дітьми. Решта прийняли рішення про розміщення у родичів і друзів", - ідеться в повідомленні Пасічника. 

Пасічник приховує очевидне: 250-кілограмова бомба не могла не принести руйнування, і людей евакуювали саме через них.

"Впало десь у приватному секторі в районі автовокзалу", - з посиланням на місцевих жителів уточнив журналіст Олексій Артюх у Телеграм.

Раніше повідомлялося, що в Рубіжному "прилетіло" по розташуванню окупантів, є ліквідовані.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті