У Рубіжному "прилетіло" по розташування окупантів, є ліквідовані - соцмережі

По розташуванню російських окупантів у південній частині Рубіжного Луганської області було нанесено ракетний удар 19 грудня. Про це повідомив Телеграм-канал "Трикутник" 21 грудня. 

"Рубіжне. 19. 12. 2023 було нанесено ракетний удар по розташуванню орків в південній частині міста. За нашою інформацією, серед недорозвинених є "200-ті", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що серед цивільних обійшлось без постраждалих.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Красноріченському на Луганщині було гучно весь день 20 грудня, є прильоти по горі.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті