Після "сходження" авіабомби окупантів у Рубіжному евакуйованих мешканців тримають разом

Окупанти "впустили" авіабомбу біля залізничного вокзалу в Рубіжному 30 березня, але евакуйованих місцевих машканців досі тримають разом. Раніше оприоюднену інформацію про "сходження авіабомби" підтвердив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор 2 квітня. 

"В окупованому Рубіжному - друга частина дійства із "позаштатним сходженням авіаційної бомби". Впала вона з російського винищувача неподалік залізничного вокзалу. Про кількість жертв не повідомляють, вцілілих евакуювали та тримають разом", - пише Лисогор. 

Окупаційна "адміністрація" міста станом на 2 квітня ситуацію не коментує взагалі, з цього приводу Телеграм-канал "Трикунтик" зазначає: "Це наводить на думку, що цією бомбою когось вбило".

"Орки ліквідували авіабомбу, яку самі ж вчергове скинули на місто. В цей раз вирішили не вигадувати велосипед та підірвали її на місці падіння. Внаслідок ліквідації авіабомби є значні руйнування прилеглих домоволодінь", - повідомив "Трикутник" пізніше.

Раніше повідомлялось, що в Рубіжному чи то стався "приліт", чи то окупанти бомбу впустили.

Раніше також повідомлялось, що росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного авіабомбу "ФАБ-250" 8 січня 2024 року.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті