Мешканка окупованого Рубіжного померла в черзі до паспортного столу

В багатогодинній черзі до паспортного столу в окупованому Рубіжному померла жінка. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 29 лютого.

"Днями у черзі до паспортного столу померла жінка середніх років", - сказано в повідомленні.

За словами Лисогора, аби стати власником талону на прийом до "державної установи", в Рубіжному необхідно займати чергу з вечора. Тоді, ймовірно, вільне місце знайдеться.

Раніше повідомлялось, що на окупованій Луганщині комунальники вимагають грощі з місцевих жителів за відновлення електропостачання.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті