7 українських бійців взяли в полон взвод російських найманців

Українські військові на Донеччині знищили колону бронетехніки ворога і взяли в полон взвод найманців. Про це 22 травня повідомив командир підрозділу "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр".

"Готова приймати бій 59-та бригада, "кріпить" 55-та окрема артилерійська бригада, виявлення і супровід ворога з метою коригування здійснює ударна рота БПЛА 59-ї бригади "Птахи Мадяра", - повідомив боєць.

Він повідомив, що в районі Пісків Донецької області українські воїни майже повністю знищили колону росіян із танка, двох ББМ "Тигр" і двох БМД. Піти, "виблискуючи п'ятами", вдалося тільки танку. Однак важливіше те, що наші воїни змогли відбити атаку й узяти в полон 22 ворожих штурмовики.

Усі полонені належать до так званої "ПВК "Шторм", яка підпорядковується російському військовому керівництву. Весь процес здачі окупантів у полон показаний на відео. У полон же їх узяли всього сім воїнів 59-ї бригади.

"Мадяр" також наголосив, що всі росіяни потрапили в полон згідно з усіма нормами міжнародного права і не постраждали - надалі їх евакуювали з поля бою.

Нагадаємо, раніше глава ГУР МО Кирило Буданов звернувся до російських військових і запропонував здатися в полон зараз, бо "буде ще гірше".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті