127 британських компаній зізнались у порушенні санкцій проти росії

127 британських компаній визнали, що порушували запроваджені проти росії санкції від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання Financial Times на підставі даних запиту до Міністерства фінансів Британії. 

Згідно із даними, станом на 17 травня 127 компаній добровільно повідомили уряд Великої Британії про порушення санкцій. Це може сприяти зменшенню штрафних санкцій для них.

Як зазначається, після повномасштабного вторгнення росії в Україну Велика Британія запровадила санкції проти більше як 1600 фізичних і юридичних осіб.

Водночас, за словами аналітиків, широта санкцій стала проблемою для британського бізнесу, адже росія інтегрована у світову економіку, на відміну від інших підсанкційних режимів, таких як Іран та Північна Корея.

Нагадаємо, раніше ірландський прем'єр відповів на запитання, яким чином в "шахедах", що атакують Україну, опинилися ірландські деталі. 

Як повідомлялося, російські компанії активно просять казахстанські фірми допомогти з обходом західних санкцій. 

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті