Ірландський прем'єр відповів на запитання, яким чином в "шахедах", що атакують Україну, опинилися ірландські деталі

Прем’єр - міністр Ірландії Лео Варадкар заявив, що наразі проводиться рохслідування щодо того, яким чином Ірландські деталі були знайдені у збитому на Миколаєвщиниі "шахеді:".  Про це він сказав 19 липня на пресконференції в Києві після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє ТСН.

"Ми не віримо, що якісь ірландські компанії могли порушити санкції, можливо, санкції порушили "якісь треті сторони", - зазначив Варадкар. 

Нагадаємо, на двигуні уламка "шахеда", який атакував Миколаївщину, знайшли позначення "Зроблено в Ірландії", що могло стати результатом реекспорту підсанкційних товарів через треті країни. 

Як повідомлялося, Зеленський зустрівся в Києві з прем'єр-міністром Ірландії. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті