Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Попередню частину читайте ТУТ
«На цих закритих частинах засідань ТКГ голова російської делегації Гризлов щоразу (!) вимагав, щоб ОБСЄ запросила до діалогу також «представників Донбасу» Ніканорову та Дейнегу. І щоразу з цим не погоджувалась Україна. Це було свого роду ритуалом, з якого розпочиналася кожна зустріч ТКГ. Чому присутність «представників Донбасу» безпосередньо на закритій частині була такою важливою для Росії? А це – дипломатична пастка! За всіма документами Тристороння контактна група – це ОБСЄ, Україна та Росія. Нарада глав їх делегацій і була ТКГ. Решта – це заслуховування членами ТКГ звітів робочих груп, члени яких «запрошувалися» до роботи. І участь «міністрів» «ДНР» та «ЛНР» у нараді глав делегацій ТКГ означала б визнання Україною та ОБСЄ, що вони не запрошені, а рівноправні учасники ТКГ, тобто сторони конфлікту. Що, власне, і було головною метою Москви у цих переговорах».
«Якось, коли Резніков, який зазвичай вислуховував мої ідеї, був відсутній, я зайшов зі своєю пропозицією до Демченка. Там якраз був заступник міністра оборони і наш представник у підгрупі з безпеки Олександр Поліщук (з 2023 р - посол України в Індії).
Демченко вислухав і каже: хороша ідея, тільки чого ти до мене з нею прийшов, поговори з Кравчуком, він же є керівником делегації.
- Так він же все одно з нею до вас прийде.
Як це відбувалося "Не думав, що це так по-домашньому". Такою фразою охарактеризував свої перші враження від Мінська-онлайн заступник голови делегації України у ТКГ...
Повна версія статті доступна після оплати 50,00 грн
Щоб придбати постійний доступ до даної публікації, зареєструйтеся або увійдіть в акаунт, а потім перейдіть до оплати.
Назад
Забув пароль?
Введіть ваш email, ми надішлемо посилання для скидання пароля
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту