Польща ввела в експлуатацію першу секцію електронної загорожі на кордоні з білоруссю

У п'ятницю, 19 листопада, у польских Номиках ввели в експлуатацію першу секцію електронної загорожі на кордоні з білоруссю. Про це повідомляє "Польське радіо" з посиланням на Головного коменданта прикордонної служби Польщі генерала Томаша Праґу. 

За його словами, польські прикордонники отримали сучасний та інноваційний інструмент для захисту кордону з Білоруссю. 

«Перша ділянка електронного бар’єру уже працює. Вона становить понад 20 кілометрів та складається із 40 кілометрів кабеля, понад 240 цілодобових камер, майже 70 тепловізорів, які містяться на трьох сотнях стовпів. Ці цифри демонструють масштаб проєкту», - зазначив генерал.

На ріках, що межують з білоруссю, запевняє генерал, також побудують електронний бар'єр: «Ми уже маємо плани щодо будівництва електронної загорожі на прикордонних річках. Йдеться перш за все про Буг і Свіслоч. Також нагадаю, що деякі потічки також будуть забезпечені цією електронною системою».

Одночасно Томаш Праґа водночас підкреслив, що навіть найсучасніше обладнання не може замінити людину.

Весь електронний бар'єр на польсько-білоруському кордоні становитиме 206 кілометрів. Його мета - посилити захист польського кордону від напливу нелегальних мігрантів, йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті