Окупанти на Луганщині проводять інтернет тільки за паспортом РФ і встановлюють таксофони "Укртелекому"

У тимчасово окупованому Старобільську на Луганщині проводитимуть інтернет лише власникам паспортів РФ, а у Сєвєродонецьку росіяни встановили таксофони "Укртелекому". Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 24 січня.

"Щоб жителям Старобільська провести провідний інтернет, спочатку потрібно отримати паспорти рф, а потім – документи на право власності домоволодінням російського зразка", - повідомив Лисогор. .

Також, за словами очільника ОВА, за відсутності інтернету та мобільного покриття окупанти спробували вирішити проблему встановленням дротового зв’язку: двох-трьох таксофонів по території кожного з міст – Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної.

"Апарати фірмові – ті, що були декілька десятків років тому встановлені "Укртелекомом", а із настанням мобільної ери демонтовані і відправлені на склад. Загарбники їх повернули, як "и все хорошее из прошлого"", - зазначає .Лисогор. 

Нагадаємо, раніше окупаційна влада так званої "ЛНР" прокоментувала повідомлення про нібито запуск мобільного інтернету в "республіці", заявивши, що: його немає і не буде до дозволу РФ. 

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті