Найменш захищені сім’ї учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС одержать одноразову допомогу, - повідомили кореспондента "ОстроВ" в прес-службі облдержадміністрації. Необхідні для цього кошти – 15 тис. грн. – виділять з обласного бюджету. Також буде вивчено найбільш болючі проблеми сімей чорнобильців і можливості їх вирішення. Відповідне розпорядження 16 листопада підписав голова облдержадміністрації Микола Палійчук. До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заплановано провести зустрічі з активом чорнобильських громадських організацій з метою визначення пріоритетних напрямків співпраці з громадськими організаціями у галузі захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Розпорядженням затверджено план підготовки та проведення заходів, пов’язаних із відзначенням Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, громадських та культурних: організацію тематичних книжкових виставок; виховні години у навчальних закладах області за участю чорнобильців; участь дітей чорнобильців, у першу чергу з малозабезпечених та багатодітних сімей, у благодійних святкових програмах «Святий Миколай», новорічних та різдвяних святах, святкових концертах. Крім того, управлінню у справах преси та інформації доручено забезпечити висвітлення у засобах масової інформації матеріалів, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та соціальним захистом її учасників.