Сім'ї ліквідаторів аварії на ЧАЕС отримають матеріальну допомогу на Прикарпатті

Найменш захищені сім’ї учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС одержать одноразову допомогу, - повідомили кореспондента "ОстроВ" в прес-службі облдержадміністрації.

Необхідні для цього кошти – 15 тис. грн. – виділять з обласного бюджету. Також буде вивчено найбільш болючі проблеми сімей чорнобильців і можливості їх вирішення. Відповідне розпорядження 16 листопада підписав голова облдержадміністрації Микола Палійчук.
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заплановано провести зустрічі з активом чорнобильських громадських організацій з метою визначення пріоритетних напрямків співпраці з громадськими організаціями у галузі захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Розпорядженням затверджено план підготовки та проведення заходів, пов’язаних із відзначенням Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, громадських та культурних: організацію тематичних книжкових виставок; виховні години у навчальних закладах області за участю чорнобильців; участь дітей чорнобильців, у першу чергу з малозабезпечених та багатодітних сімей, у благодійних святкових програмах «Святий Миколай», новорічних та різдвяних святах, святкових концертах.
Крім того, управлінню у справах преси та інформації доручено забезпечити висвітлення у засобах масової інформації матеріалів, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та соціальним захистом її учасників.

Статьи

Луганск
20.04.2024
19:37

"Эта война не похожа ни на одну другую": Украина продолжает нарабатывать опыт психологической поддержки раненых и вернувшихся из плена

"Честно говоря, мне не хочется снова обо всем этом вспоминать... Да, я признаю, что нуждаюсь в помощи психолога. Но сейчас мне ее не предоставляют"
Страна
20.04.2024
10:00

Тучи на горизонте, или Почему у бизнеса "портится настроение"?

Валовой внутренний продукт (ВВП) за январь-февраль вырос на 3,6%, по данным Минэкономики. Не стоит забывать, что в январе 2023 г. зафиксировано падение на 32%, в феврале – на 26%. Сейчас - рост...
Мир
20.04.2024
09:31

"Трамп хочет, чтобы Конгресс принял решение о помощи Украине". Обзор западных медиа

Если Трамп вернется в должность и попытается протолкнуть мирное соглашение между Россией и Украиной, ему нужно, чтобы Украина имела сильную военную позицию
Все статьи