Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Начальника одного з райвідділів міліції Львова спіймали на зловживанні службовим становищем, — повідомили кореспондента „ОстроВ” у ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.
Підприємці, з’ясовуючи між собою відносини, залучили до цього працівників міліції, серед яких був керівник одного з райвідділів міліції міста Львова. За допомогу у вирішенні окремих питань правоохоронці мали отримати грошову винагороду.
На даний час прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу за статтею 364 частиною 3 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Правоохоронців-порушників відсторонено від виконання службових обов’язків. Вони подали рапорти на звільнення.
Низку заходів, під час яких було виявлено порушення законодавства співробітниками міліції, провели працівники внутрішньої безпеки міліції Львівщини спільно із СБУ у Львівській області.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта