На Тернопільщині лише 52% водіїв пройшли техоглядНа Тернопільщині здійснили техогляд поки що лише 52% транспортних засобів, - повідомляє  «Тернопільська правда».


У Тернопільській області технічний огляд цього року здійснили лише 52% транспортних засобів, що на 11% менше, ніж в середньому по Україні. Про це повідомив начальник відділу автотехнічної інспекції УДАІ у Тернопільській області Володимир Погрібний.

“Цього року вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України про порядок проведення технічного огляду транспортних засобів, згідно з якою термін проведення техогляду передбачений до 15 грудня. На даний момент, у нас в області техогляд пройшли лише 52% транспортних засобів”. – повідомив Володимир Погрібний.

Причому у деяких районах області показник проходження техогляду коливається в межах 30-40%.

Загалом, за словами Володимира Погрібного, так уже складається традиційно, що в основному найбільший ажіотаж під час проходження техогляду відбувається в останні тижні передбаченого для цієї процедури терміну. Однак цього року показник проходження техогляду на Тернопільщині є досить низьким і навіть на 11% нижчим, ніж в середньому по Україні.

“Водії завжди активізуються в останній момент, але хочу зазначити, що таку масу автомобілів за останній тиждень-два ми не зможемо оглянути. Тому просимо власників транспортних засобів не зволікати з проходженням техогляду”. – зазначив начальник відділу автотехнічної інспекції обласної ДАІ.

Володимир Погрібний зауважив, що однією з причин низької активності водіїв може бути зміна дати останнього терміну проходження техогляду – у попередні роки теогляд здійснювався до кінця липня, а потім ще на тиждень-два продовжували цю процедуру. За його словами, цього року не передбачається продовження терміну проведення техогляду, оскільки незабаром уже буде здійснювати “Техогляд-2010”, тому водіям не слід зволікати.

Як повідомив Володимир Погрібний, в області діє 19 станцій по перевірці технічного стану автомобілів. Для проходження техогляду власникам транспортних засобів потрібно мати при собі страховий поліс та дійсну медичну довідку про право керувати транспортним засобом.

 

Статьи

Донбасс
14.04.2024
18:21

Новое издание обещает жителям "ДНР/ЛНР" новости о родившей котят кошке и некрашеном заборе. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

  На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса были традиционно скучны. Многочисленные близкие к местным властям Телеграм-каналы вслед за официальными источниками массовой пропаганды цитировали политиков чужой страны и в честь 12 апреля...
Страна
12.04.2024
15:51

Ипотечная программа "єОселя": шанс на жилье, который не всем по карману

Главная особенность программы – это возможность приобрести жилье в ипотеку под 3-7% сроком на 20 лет с минимальным взносом 20%. Подобных условий еще никогда не было на ипотечном рынке Украины, поэтому неудивительно, что программа пользуется...
Страна
12.04.2024
11:24

"Экономическое бронирование" от мобилизации: работа в "белую" или "налог на трусость"?

"На одного воина, который защищает Украину, должно быть 8 человек, которые обеспечивают экономически содержание этого воина. Надо находить те меры и средства, которые могут способствовать поднятию уровня экономики".
Все статьи