На Тернопільщині лише 52% водіїв пройшли техоглядНа Тернопільщині здійснили техогляд поки що лише 52% транспортних засобів, - повідомляє  «Тернопільська правда».


У Тернопільській області технічний огляд цього року здійснили лише 52% транспортних засобів, що на 11% менше, ніж в середньому по Україні. Про це повідомив начальник відділу автотехнічної інспекції УДАІ у Тернопільській області Володимир Погрібний.

“Цього року вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України про порядок проведення технічного огляду транспортних засобів, згідно з якою термін проведення техогляду передбачений до 15 грудня. На даний момент, у нас в області техогляд пройшли лише 52% транспортних засобів”. – повідомив Володимир Погрібний.

Причому у деяких районах області показник проходження техогляду коливається в межах 30-40%.

Загалом, за словами Володимира Погрібного, так уже складається традиційно, що в основному найбільший ажіотаж під час проходження техогляду відбувається в останні тижні передбаченого для цієї процедури терміну. Однак цього року показник проходження техогляду на Тернопільщині є досить низьким і навіть на 11% нижчим, ніж в середньому по Україні.

“Водії завжди активізуються в останній момент, але хочу зазначити, що таку масу автомобілів за останній тиждень-два ми не зможемо оглянути. Тому просимо власників транспортних засобів не зволікати з проходженням техогляду”. – зазначив начальник відділу автотехнічної інспекції обласної ДАІ.

Володимир Погрібний зауважив, що однією з причин низької активності водіїв може бути зміна дати останнього терміну проходження техогляду – у попередні роки теогляд здійснювався до кінця липня, а потім ще на тиждень-два продовжували цю процедуру. За його словами, цього року не передбачається продовження терміну проведення техогляду, оскільки незабаром уже буде здійснювати “Техогляд-2010”, тому водіям не слід зволікати.

Як повідомив Володимир Погрібний, в області діє 19 станцій по перевірці технічного стану автомобілів. Для проходження техогляду власникам транспортних засобів потрібно мати при собі страховий поліс та дійсну медичну довідку про право керувати транспортним засобом.

 

Статьи

Донецк
22.05.2024
22:20

Почти 2 года после деоккупации: как восстанавливается Святогорск и громада после боевых действий

Святогорск – курортный город в Донецкой области, который в 2022 году пережил сильные обстрелы, предательство мэра и 3 месяца российской оккупации.
Донецк
22.05.2024
09:56

Полная «белочка». Донецкий дневник

Зато в каждой подворотне бывшей культурной столицы открываются вино-водочные магазины. И названия у всех красноречивые – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» и мое самое любимое – «Белочка».
Мир
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Украине практически никому не нужен». Российские СМИ об Украине

Китай прямо заинтересован в том, чтобы война длилась как можно дольше, поскольку это гарантирует санкционную блокаду России со стороны Запада, что делает Поднебесную едва ли не единственным безальтернативным рынком сбыта российского сырья.
Все статьи