Застосунок «ТиХто» від Youcontrol

Поки ЗСУ доблесно борються на фронті, колаборанти та диверсанти намагаються завдати шкоди нашій країні з тилу. Саме з цієї причини наше завдання полягає у тому, щоб не допустити їхнього проникнення в населені пункти України. За підтримки СБУ, фахівці компанії YouControl, спільно з компанією Artellence, створили безкоштовну програму, яка дозволяє за лічені секунди виявити подібних особистостей. Більше інформації на тему доступно у статті за посиланням: https://youcontrol.com.ua/news/ty-hto/.

Як працює додаток ТиХто

Ти Хто застосунок працює на основі відомостей, які потрібні для визначення особи під час військового періоду. Якщо відповідність людини з її фотографією в документах можна звірити візуально, то деякі аспекти можна виявити лише за допомогою спеціалізованих реєстрів. Наприклад:

  • якщо паспорт вважатиметься недійсним або втраченим;
  • якщо людина перебуває у розшуку з боку СБУ чи МВС;
  • у розшуку перебуває його транспортний засіб.

Крім цього, програма здатна в автоматичному режимі співвідносити відомості людини зі списками ДРГ, терористів, сепаратистів, базою «Миротворець» та іншими підсканкційними особами.

З'ясувати всю інформацію можна через кілька секунд, а для цього знадобиться лише дата народження, номер паспорта та ПІБ. Додатково можна перевірити машину за державним номером. Застосунок ТиХто здатен виконати пошуковий запит за будь-яким внесеним атрибутом, але чим більше відомостей буде спочатку вказано, тим більш точно буде виконана перевірка.

Кому знадобиться додаток TyHto

Додаток TyHtо виявиться незамінним для співробітників СБУ, ТРО, ЗСУ, нацгвардії, волонтерів та державних органів. При цьому, додаток є безкоштовним та доступним для використання кожному. Це може бути корисним під час перевірки орендаря або орендодавця, а також у багатьох інших ситуаціях.

Важливим моментом є те, що додаток TyHtо не передає персональні дані і не зберігає їх. Вона має публічні відомості, які доступні з державних реєстрів та баз. Якщо спрацював фактор ризику – це не 100% гарантія того, що перед вами перебуває злочинець, а лише сигнал для співробітників поліції або спеціальних служб, які мають виконати детальнішу перевірку особи.

 

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті