Застосунок «ТиХто» від Youcontrol

Поки ЗСУ доблесно борються на фронті, колаборанти та диверсанти намагаються завдати шкоди нашій країні з тилу. Саме з цієї причини наше завдання полягає у тому, щоб не допустити їхнього проникнення в населені пункти України. За підтримки СБУ, фахівці компанії YouControl, спільно з компанією Artellence, створили безкоштовну програму, яка дозволяє за лічені секунди виявити подібних особистостей. Більше інформації на тему доступно у статті за посиланням: https://youcontrol.com.ua/news/ty-hto/.

Як працює додаток ТиХто

Ти Хто застосунок працює на основі відомостей, які потрібні для визначення особи під час військового періоду. Якщо відповідність людини з її фотографією в документах можна звірити візуально, то деякі аспекти можна виявити лише за допомогою спеціалізованих реєстрів. Наприклад:

  • якщо паспорт вважатиметься недійсним або втраченим;
  • якщо людина перебуває у розшуку з боку СБУ чи МВС;
  • у розшуку перебуває його транспортний засіб.

Крім цього, програма здатна в автоматичному режимі співвідносити відомості людини зі списками ДРГ, терористів, сепаратистів, базою «Миротворець» та іншими підсканкційними особами.

З'ясувати всю інформацію можна через кілька секунд, а для цього знадобиться лише дата народження, номер паспорта та ПІБ. Додатково можна перевірити машину за державним номером. Застосунок ТиХто здатен виконати пошуковий запит за будь-яким внесеним атрибутом, але чим більше відомостей буде спочатку вказано, тим більш точно буде виконана перевірка.

Кому знадобиться додаток TyHto

Додаток TyHtо виявиться незамінним для співробітників СБУ, ТРО, ЗСУ, нацгвардії, волонтерів та державних органів. При цьому, додаток є безкоштовним та доступним для використання кожному. Це може бути корисним під час перевірки орендаря або орендодавця, а також у багатьох інших ситуаціях.

Важливим моментом є те, що додаток TyHtо не передає персональні дані і не зберігає їх. Вона має публічні відомості, які доступні з державних реєстрів та баз. Якщо спрацював фактор ризику – це не 100% гарантія того, що перед вами перебуває злочинець, а лише сигнал для співробітників поліції або спеціальних служб, які мають виконати детальнішу перевірку особи.

 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті