Як самостійно встановити замок на металевих дверях: рекомендації для початківців

Встановлення замка на металевих дверях - важливий крок для безпеки квартири або приватного будинку. Ми поділимося рекомендаціями від професіоналів, щоб ви змогли це зробити самостійно.

Якщо складний замок або двері з нестандартною конструкцією, краще звернутися за допомогою до встановлення замків remont-dverey.kiev.ua. Особливо, якщо ви не впевнені у своїх знаннях та досвіді, краще не ризикувати та довірити роботу професіоналам, щоб уникнути пошкодження дверей та забезпечити правильний монтаж.

встановлення замків

 Вибір відповідного замка

Вибір замка для металевих дверей важливий для забезпечення безпеки. Необхідно враховувати тип дверей, їхню товщину і вимоги до безпеки. Існують різні типи замків: сувальдні, циліндрові, електронні та інші. Якщо один із даних типів вже встановлений у ваших дверях, то доцільно вибрати новий іншого типу. Крім того, слід звернути увагу на якість замка та його надійність. Визначити це можна наявністю офіційних сервісних центрів і тривалістю гарантійного терміну.

 Встановлення замка на металевих дверях

Після підготовчих заходів можна приступати до встановлення замка на двері. Цей процес можна розділити на кілька етапів, починаючи з призначення місця встановлення та закінчуючи перевіркою його працездатності.

Позначення місця встановлення

Зазвичай основний замок із ручками встановлюють на висоті близько 1 метра від підлоги, додатковий вищий за основний на 30-40 см, але це може варіюватися залежно від особистих уподобань і конструктивних особливостей дверей.

Кріплення замка

Після вирізання отвору під механізм замка, необхідно закріпити торцеву планку. Для цього висвердлюють отвори, як приклад свердлом ø3,5 мм і закручують саморізи ø3,9 мм. Іноді в комплекті з замком йдуть гвинти або саморізи, але не завжди вони якісні, через це краще самостійно придбати кріплення. Важливо стежити за тим, щоб замок був встановлений рівно і не мав додаткових напружень.

Перевірка замка

Працездатність замка перевіряємо на відкритих дверях. Він повинен легко крутиться ключем, без особливих зусиль. Зайва напруга свідчить про неправильний монтаж. У таких випадках, слід обов'язково шукати й усувати причину.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті