Як підготуватися до можливого блекауту в 2023 році: 3 поради від магазину OLVENT

В цій статі ми хочемо звернути Вашу увагу на важливу тему, яка стосується всіх нас - можливість блекауту в Україні в цьому році. Унаслідок збройної агресії росії, наша Україна зіткнулася з реальною загрозою тимчасового відключення електроенергії, що може викликати різні негативні наслідки. Ми, команда інтернет-магазину OLVENT, хочемо поділитися з вами декількома рекомендаціями, які допоможуть забезпечити Вас та Вашу родину в такій ситуації теплом та комфортом та бути готовим до блекауту.

1. Резервні джерела енергії - гарантія вашого комфорту

Один із основних аспектів, про який варто задуматися, це резервні джерела енергії. В інтернет-магазині OLVENT ви знайдете генератори, бензинові та дизельні, які забезпечать надійне електроживлення вашого будинку у разі блекауту. Такі генератори - надійні джерела електроенергії в екстремальних ситуаціях, які дозволять вам зберігти світло, тепло та основні прилади у робочому стані.

2. Запас продуктів харчування - готуйтесь заздалегідь

Окрім тепла та світла, які дають резервні джерела енергії, не забувайте про запаси продуктів харчування. Ми рекомендуємо підготувати декілька тижневих запасів неперехолодженої та їжі, яка не псується та не потребує приготування. Консерви, сухі продукти, макаронні вироби та рис - це лише деякі варіанти, які допоможуть вам почувати себе спокійно у умовах тимчасової відсутності електроенергії.

3. Елементарна електроніка - залишайтесь на зв'язку

Зв'язок з близькими та отримання актуальної інформації - це критично важливо в умовах блекауту. Не забувайте мати при собі запасні батареї для ліхтариків та радіо, а також повербанки для вашого смартфона.

Звичайно, всі ми хотіли б, щоб блекауту не було. Але краще бути підготовленим до нього. Як у популярному британському виразі: "Візьмеш парасольку - дощу не буде!". Тож краще так, ми всі будемо підготовлені до блекауту, і його не буде. В магазині OLVENT ми піклуємося про вашу безпеку та комфорт і готові допомогти вам обрати найкращі рішення для підтримки електроенергії та зв'язку в складних умовах.

Зберігайте спокій, будьте готові та підтримуйте одне одного - разом ми зможемо подолати будь-які труднощі.

Слава Україні!

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті