Як мікрофінансові організації забезпечують безпеку даних клієнта?

На сьогодні не обов'язково стояти в чергах, щоб купити товар або ж отримати послугу. Усе можна зробити дистанційно. Якщо у людини є сучасний смартфон, вона забезпечить доступ до потрібних сервісів і служб. Це створює для шахраїв нові можливості, особливо у сфері мікрокредитування від МФО.

Це й не дивно, адже мікрофінансова організація здатна видавати кредити на карту без різноманітних перевірок і в мінімальний термін. Саме тому вона користується популярністю. Однак під час вибору компанії необхідно надати перевагу тій, яка найкраще захищає клієнтів від різного роду шахраїв. За даними кредитного порталу ZaimOboz, хороша мікрофінансова організація використовує для цього такі заходи.

Зашифроване з'єднання.

Оскільки зараз переважно використовується оформлення позики онлайн, то справді надійні МФО сприяють захисту даних клієнта від доступу до них третіх осіб. Для цього використовується технологія Secure Socket Layer, або скорочено SSL. Перед оформленням варто поцікавитися про використання цієї системи (“замочок” безпеки в браузері має перебувати в зачиненому режимі).

PCI DSS.

Цей сертифікат необхідний для запобігання крадіжці грошей, які повинні надійти на рахунок клієнта після оформлення кредитного договору. Використання сертифіката свідчить про надійність кредитора. У такому разі клієнт може не боятися, що гроші не надійдуть на рахунок та стануть об'єктом шахрайства.

Верифікація.

Провідні МФО пропонують клієнту перед здійсненням фінансових операцій підтвердити особу через систему BankID, що виключає проведення трудомісткої та не завжди бажаної процедури селфі з паспортом в руках. Операція повністю захищена банківськими протоколами безпеки.

Перед укладенням кредитного договору з позичкодавцем, необхідно перевірити наявність у неї вищевказаних систем безпеки. Якщо ж організація ними не користується - у клієнта буде ризик втрати коштів.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті