Вуличні світильники на варті безпеки та краси

Кожен турботливий домовласник хоче зробити свою присадибну земельну ділянку не тільки красивим, але і максимально зручним і безпечним місцем. Для цього вкрай необхідна наявність вуличного освітлення, адже в союзі з умілим дизайнером або просто талановитою людиною двір не тільки буде витончено відтіняти елегантні клумби, а й оберігати господаря від небезпеки.

Які варто вибрати вуличні світильники?

Вуличні світильники https://svetolux.com.ua/ua/ulichnye-svetilniki.html поділяються на величезну кількість видів в залежності від призначення і області застосування, тому давайте розглянемо різні варіанти вуличного освітлення. Найпоширеніші вуличні світильники - це:

  • високі ліхтарі;
  • прожектори;
  • вуличні бра;

Перші два варіанти найчастіше виконують технічну функцію. Високі ліхтарі застосовуються для освітлення просторих територій і мають великий радіус освітлення завдяки світловому потоку, який рівномірно спрямований на всі боки. На жаль, їх не варто встановлювати поблизу з зеленими насадженнями, оскільки металогалогенні лампи можуть нашкодити рослинам.

Корисну роль в освітленні території грають прожектори. Цей вид світильників найбільш популярний в сфері охорони, так як часто використовується на автомобільних стоянках або інші об'єкти, що охороняються.

Блискуча дача, або як вразити всіх світильниками для вуличного освітлення

А тепер давайте поговоримо про красу, а не про технічне застосування. Останні два варіанти вуличних світильників відносяться до декоративних і несуть мінімальну технічну користь. Розглянемо кожен з них більш детально.

Вуличні бра та фасадні світильники часто застосовуються в ландшафтному дизайні. Це красиве невелике освітлювальне обладнання з міцного металу та скла чудово виглядаює уздовж будинку. Навіть у вимкненому стані передають шарм фасаду будівлі.

Паркові ліхтарі стануть особливою родзинкою в дизайні вашого саду. Вони призначені радувати і захоплювати погляд кожного подорожнього. Часто використовуються для освітлення альпійської гірки або зонування дачної ділянки. Їх світловий потік є найбільш ефектним, але може ускладнювати пересування по зоні відпочинку, якщо світло знаходиться на рівні очей людини. У таких випадках віддається перевага більш високим світильникам.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті