Вуличні світильники на варті безпеки та краси

Кожен турботливий домовласник хоче зробити свою присадибну земельну ділянку не тільки красивим, але і максимально зручним і безпечним місцем. Для цього вкрай необхідна наявність вуличного освітлення, адже в союзі з умілим дизайнером або просто талановитою людиною двір не тільки буде витончено відтіняти елегантні клумби, а й оберігати господаря від небезпеки.

Які варто вибрати вуличні світильники?

Вуличні світильники https://svetolux.com.ua/ua/ulichnye-svetilniki.html поділяються на величезну кількість видів в залежності від призначення і області застосування, тому давайте розглянемо різні варіанти вуличного освітлення. Найпоширеніші вуличні світильники - це:

  • високі ліхтарі;
  • прожектори;
  • вуличні бра;

Перші два варіанти найчастіше виконують технічну функцію. Високі ліхтарі застосовуються для освітлення просторих територій і мають великий радіус освітлення завдяки світловому потоку, який рівномірно спрямований на всі боки. На жаль, їх не варто встановлювати поблизу з зеленими насадженнями, оскільки металогалогенні лампи можуть нашкодити рослинам.

Корисну роль в освітленні території грають прожектори. Цей вид світильників найбільш популярний в сфері охорони, так як часто використовується на автомобільних стоянках або інші об'єкти, що охороняються.

Блискуча дача, або як вразити всіх світильниками для вуличного освітлення

А тепер давайте поговоримо про красу, а не про технічне застосування. Останні два варіанти вуличних світильників відносяться до декоративних і несуть мінімальну технічну користь. Розглянемо кожен з них більш детально.

Вуличні бра та фасадні світильники часто застосовуються в ландшафтному дизайні. Це красиве невелике освітлювальне обладнання з міцного металу та скла чудово виглядаює уздовж будинку. Навіть у вимкненому стані передають шарм фасаду будівлі.

Паркові ліхтарі стануть особливою родзинкою в дизайні вашого саду. Вони призначені радувати і захоплювати погляд кожного подорожнього. Часто використовуються для освітлення альпійської гірки або зонування дачної ділянки. Їх світловий потік є найбільш ефектним, але може ускладнювати пересування по зоні відпочинку, якщо світло знаходиться на рівні очей людини. У таких випадках віддається перевага більш високим світильникам.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті