Волонтери БФ Сергія Цюпко завітали до села Світильня

Світильня, маленьке село на Броварщині, стало місцем, де жителі пережили 22 довгі дні під російською окупацією. За цей період, мешканці цього села пережили немилосердний тиск ворожих сил, а їхні будинки стали свідками жорстокості та знищення.

До вторгнення росіян у мирну Україну, в Світильні проживало близько тисячі осіб, які спокійно вели своє повсякденне життя, займалися своїми справами і дбали про своїх родин. Однак все змінилося, коли російські окупанти ввійшли в їхні землі. Жителі села стали свідками нищівної сили війни.

Сотні будинків в Світильні були зруйновані, а десятки з них зводилися в руїни. Окупанти проводили обшуки, допити, часто вимагали їжу. Час від часу, вони відкривали вогонь, що несло загрозу життю мирних мешканців. Внаслідок цих нападів, у селі були жертви, люди гинули від прямих снарядів, які руйнували будинки, а також від куль рашистів.

Проте, на тлі цієї розрухи і безнадії з'явилася надія. Волонтери благодійного фонду Сергія Цюпко прибули в Світильню, щоб надати допомогу тим, хто постраждав від російської агресії. Завдяки їхній безкорисній праці та підтримці, 150 продуктових наборів були роздані мешканцям села. Цей жест відчайдушно потрібної підтримки зміцнив дух місцевих жителів і надав їм віру у майбутнє.

Представники фонду відзначають вдячність і відданість мешканців Світильні, які були щиро вдячні за отриману допомогу. Вони виразили глибоку вдячність за підтримку, яка була надана їм у найважчий період їхнього життя.

Події в Світильні стали ще одним прикладом народної силі, єдності та волі, що виступає проти агресорів. Зусилля волонтерів та благодійників показують, що навіть у найтемніші часи, коли спокій і гармонія замінюються страхом та знищенням, є люди, готові допомогти та подати руку допомоги. Світильня виступає символом витривалості та незламності в боротьбі з агресією, а благодійний фонд Сергія Цюпко - прикладом гуманітарного зусилля, яке допомагає відновлювати зруйноване життя та надати нову надію на майбутнє.

Благодійний Фонд Сергія Цюпко
Благодійний Фонд Сергія Цюпко
Благодійний Фонд Сергія Цюпко
Благодійний Фонд Сергія Цюпко

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті