Віскі Bell’s: різновиди

Впевнену конкуренцію односолодовим напоям складають купажовані версії, які цінують за багатогранний букет. Серед найбільш популярних шотландських віскі — Bell’s. Розповімо про історію бренду та продукти лінійки.

Історія віскі Bell’s

Майбутній засновник бренду Артур Беллс продав першу пляшку віскі у 1825 році. Йому подобалося змішувати віскі, оскільки в результаті він отримував напої з ексклюзивним букетом. А ще він першим спробував витримувати купаж у бочках повторно.

Офіційний завод з виробництва віскі був зареєстрований у 1897 році, коли родинним бізнесом стали керувати сини та онуки Артура. А через 4 роки після смерті засновника на етикетці з'явилася його прізвище. Так був створений бренд Беллс, який сьогодні відомий у всьому світі.

Особливості виробництва віскі Bell’s

Для створення купажів використовують декілька з 30 спиртів, які використовуються на дистильні. Деякі з них виробляють на заводах Bell’s, інші постачаються в дубових бочках з різних куточків Шотландії. Від купажу залежить кінцевий букет:

  • Спирти з Лоуленда є м'якими, легкими з нотами ванілі та фруктів.
  • Спирти з долини Спейсайд мають медові, квіткові та фруктові ноти.
  • У віскі з острова Айлей ноти морського бризу та легкий торф'яний присмак.
  • Якщо в купажі використані спирти з округу Хайленд, віскі отримує букет з нотами карамелі та прянощів.

Після створення купажу віскі в бочках під шері відправляють знову в підвал для витримки. Завдяки такій технології напої отримують багатогранний букет, відмінний від шотландських віскі інших брендів.

Лінійка віскі Bell’s

Основний асортимент Bell’s протягом багатьох років представлений такими напоями:

  • Original. Купаж з трьохрічною витримкою цінують за яскравий янтарний колір та фруктово-квітковий аромат. У смаку переважають морські ноти. Це доступне віскі, яке можна придбати в магазині MAUDAU, часто виступає основою для коктейлів.
  • Spiced. Шотландське віскі додатково витримують п'ять років. За цей час воно отримує колір темного янтарю з відблисками червоного дерева та медову солодкість у смаку. Аромат розкриває яблучні ноти в оточенні ванілі та квітів.
  • Royal Reserve. Після отримання купажу віскі повторно витримують 20 років. Це найдорожчий купажований шотландський віскі з ягідними та шоколадними нотами смаку.

Бренд випускає популярні релізи і іноді представляє нові сорти, пов'язані з особливою датою або подією.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті