Український крафт на підтримку країни

Україна багата на талановитих людей, які творять неповторні речі своїми руками. Український крафт - це справжня скарбниця унікальних виробів. Найкраще, що можна зробити, щоб підтримати цих майстрів, - це купувати їхні роботи та долучатись до підтримки проєкту craftgem.com.ua


Українські крафтярі працюють різними матеріалами, використовуючи різні техніки і у кожного з них є свій неповторний стиль та особливості. Вони створюють вишукані прикраси, текстильні вироби, національні іграшки, одяг, посуд, та інші предмети побуту та декору.

Ці люди не лише творять красу, але й підтримують національну ідентичність та культуру. Вони відроджують та зберігають традиції та звичаї своїх предків і допомагають популяризувати Україну у світі.

Тому, купуючи українське, ми підтримуємо країну та її культуру, допомагаємо нашим талановитим майстрам продовжувати творити й розвиватися. Необхідно підтримувати таких людей, купуючи їхні роботи та розповсюджуючи інформацію про них серед своїх друзів та знайомих. Кожен з нас може долучитися до цієї підтримки та зробити свій вклад у розвиток українського крафту. Маленький пост в соціальних мережах, або коротеньке відео в Youtube роблять дива. 

Національний крафт України - це не просто продукти мистецтва, але й різні значущі історії та символіка. Вираження нашой з вами культурної ідентичності.

В каталог CraftGem попадають талановиті та відповідальні майстри. Вони прислуховуються до потреб клієнтів і виготовляють вироби з любов'ю, а відправляють вчасно. Наші крафтяри створюють дуже філігранні та естетичні вироби, які можна використовувати як у своєму будинку, так і в якості подарунка для рідних та близьких.

Кожна копійчина витрачена на ляльку чи то пасок, підтримає родину майстра, а також ще дуже багато родин. Бо кожен майстер купує їжу, ходить по перукаря, оплачує проїзд, платить за школу, тощо. Всі ми замкнуті в єдиній економічній системі. Отже гроші - то своєрідна кров всієї системи. Давайте не залишимось байдужими та зробимо все, щоб Україна вистояла на фронті і в тилу.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті