Український крафт на підтримку країни

Україна багата на талановитих людей, які творять неповторні речі своїми руками. Український крафт - це справжня скарбниця унікальних виробів. Найкраще, що можна зробити, щоб підтримати цих майстрів, - це купувати їхні роботи та долучатись до підтримки проєкту craftgem.com.ua

Українські крафтярі працюють різними матеріалами, використовуючи різні техніки і у кожного з них є свій неповторний стиль та особливості. Вони створюють вишукані прикраси, текстильні вироби, національні іграшки, одяг, посуд, та інші предмети побуту та декору.

Ці люди не лише творять красу, але й підтримують національну ідентичність та культуру. Вони відроджують та зберігають традиції та звичаї своїх предків і допомагають популяризувати Україну у світі.

Тому, купуючи українське, ми підтримуємо країну та її культуру, допомагаємо нашим талановитим майстрам продовжувати творити й розвиватися. Необхідно підтримувати таких людей, купуючи їхні роботи та розповсюджуючи інформацію про них серед своїх друзів та знайомих. Кожен з нас може долучитися до цієї підтримки та зробити свій вклад у розвиток українського крафту. Маленький пост в соціальних мережах, або коротеньке відео в Youtube роблять дива. 

Національний крафт України - це не просто продукти мистецтва, але й різні значущі історії та символіка. Вираження нашой з вами культурної ідентичності.

В каталог CraftGem попадають талановиті та відповідальні майстри. Вони прислуховуються до потреб клієнтів і виготовляють вироби з любов'ю, а відправляють вчасно. Наші крафтяри створюють дуже філігранні та естетичні вироби, які можна використовувати як у своєму будинку, так і в якості подарунка для рідних та близьких.

Кожна копійчина витрачена на ляльку чи то пасок, підтримає родину майстра, а також ще дуже багато родин. Бо кожен майстер купує їжу, ходить по перукаря, оплачує проїзд, платить за школу, тощо. Всі ми замкнуті в єдиній економічній системі. Отже гроші - то своєрідна кров всієї системи. Давайте не залишимось байдужими та зробимо все, щоб Україна вистояла на фронті і в тилу.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті