У чому переваги електронної картки пацієнта Medcard24

Цифрові технології в Україні помітно випереджають загальносвітовий рівень. Для зручності пацієнтів у нашій країні використовується електронна медична карта пацієнта, в яку вносяться основні відомості про стан здоров'я та курси лікування. Онлайн портал Medcard24 розробив зручний формат електронної медкарти.

Мультифункціональний персональний кабінет

Один обліковий запис відкриває доступ до медичної карти, медичної інформації, пошуку та онлайн-запису для консультацій з сімейним лікарем, профільними фахівцями, отримання альтернативної лікарської думки, здачі аналізів, проходження апаратної діагностики.

Яка інформація доступна у розділі «Медична карта» Medcard24:

  • персональні дані пацієнта – ПІБ, стать, вік, статус учасника бойових дій чи пільги;
  • контактний телефон, яким проходить ідентифікація пацієнта у системі електронних декларацій;
  • відомості про сімейного лікаря, з яким підписано декларацію;
  • дані про всі записи на діагностику та консультації лікарів;
  • відомості про курси лікування, амбулаторні та стаціонарні;
  • записи лікарів під час огляду, витяги з лікарень, електронні рецепти та призначення.

Персональна інформація про пацієнтів зберігається на захищених серверах, недоступна третім особам.

Медична карта доступна цілодобово, без вихідних з будь-якої точки світу

Електронна карта пацієнта зберігає дані про групу крові та хронічні хвороби, алергії, операції, імплантації, страховки. Без звернення до поліклініки доступні відомості про препарати, які пацієнт приймає щодня, використані під час лікування ліки та методики.

Дані з медичної картки пацієнт може надрукувати

Відомості про візит до лікаря доступні до друку: результати огляду, анамнез, направлення на діагностику та консультації профільних лікарів, призначені ліки, дозування, схема приймання препаратів. Змінити дані не можна, приховати лікарську помилку неможливо.

Доступ до даних Головного пацієнта та членів його сім'ї

Система Medcard24 адаптується до запитів пацієнтів. У сім'ї з дітьми та літніми родичами один із дорослих реєструється в персональному кабінеті як Головний пацієнт. Паралельно вносяться дані осіб, які перебувають під опікою. Функціонал дозволяє записувати на діагностику та консультації лікарів вказаних в об’єднаній картці членів сім'ї, незалежно від віку чи ступеня володіння електронними гаджетами.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті